Körfez Hurdacı

Körfez Hurdacı olarak 2010 yılından beri Türkiye’nin Körfez ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Hurda atıklarının toplama, geri dönüştürme ve yeniden kullanıma kazandırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede doğayı kirleten ve çevre sağlığını tehdit eden atıkların azaltılmasına yardımcı oluyor, aynı zamanda enerji kaynaklarını tasarruflu kullanımına katkıda bulunuyoruz.

Büyük yük araçları ve geniş bir lojistik ağına sahip olarak, Türkiye’nin her yerinden hurda alımı yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin işlemlerini en hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, topladığımız hurdaları geri dönüştürürken en yüksek standartlarda işlemler yapıyor ve bunların geri dönüştürülmesi sırasında en az mümkün olan çevresel etkiyi sağlıyoruz.

Sonuç olarak, Körfez Hurdacı olarak sadece müşterilerimize değil, aynı zamanda doğaya ve çevreye de saygı göstermeyi amaçlıyoruz. Hurda atıklarının toplama, geri dönüştürme ve yeniden kullanıma kazandırma faaliyetlerimiz sayesinde, bir yandan doğayı kirletmeyi azaltırken, diğer yandan da enerji kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanıyoruz.

Hurdalarınızı En İyi Fiyatla Satın

Bizi Puanla