Mevlana Hurdacı

Mevlana Hurdacı, 2010 yılından beri Gebze Mevlana Mahallesi’nde faaliyet gösteren önemli bir firmadır. Bütün hurda atıklarını toplayarak Tüm Türkiye’den hurda alımı yapmaktadır. Bunun için büyük yük araçlarına ve geniş bir lojistik ağına sahiptir. Hurdaları yüksek fiyatla alıp anında ödeme yapmaktadır.

Firmamız, aldığı hurdaları geri dönüştürerek tekrar kullanıma sunmaktadır. Bu sayede ekonomiye katkıda bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda geri dönüşüm konusunda ciddi adımlar atılmıştır ve bu sayede atıkların önemli bir bölümü tekrar kullanıma sunulabilmektedir. Mevlana Mahallesi Hurdacı, hurda satacak olan kişinin adresine giderek adresinden hurdaları almaktadır. Bu sayede insanların atıklarını toplamak ve çevreyi kirletmemek için önemli bir hizmet sunmaktadır.

Firmamız, yılların verdiği deneyimle bütün hurda atıklarını toplayarak geri dönüştürme faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sayede hem ekonomiye katkıda bulunmakta hem de çevrenin korunmasına yardımcı olmaktadır. Mevlana Mahallesi Hurdacı, Tüm Türkiye’den hurda alımı yapmaktadır ve büyük yük araçları ve geniş lojistik ağı ile hizmet vermektedir. Hurda satacak olan kişinin adresine giderek adresinden hurdaları almaktadır. Firmamız, yüksek fiyatla alıp anında ödeme yaparak hurda satın alma işlemini kolaylaştırmaktadır.

Mevlana Mahallesi’nde Hurdalarınızı En İyi Fiyatla Satın

Bizi Puanla