Türkiye’nin Lider

Hurdacı Dükkanı

10+
Milyon Ton Hurda Dönüştürdük
Lider Hurdacı

Biz ne yaparız?

Hurdacı Dükkanı, atık hurdaları en iyi fiyatla alarak geri dönüşüme kazandırır. Bu sayede kaynak tüketimini azaltarak ülke çapında ciddi bir tasarruf oluşturur.

Anında Ödeme

Ücretsiz Taşımacılık

Yüksek Fiyatla Alım

Hurdacı Dükkanı Kimdir?

Hurdacı Dükkanı, Gebze kentinde faaliyet gösteren bir hurda alım ve geri dönüşüm şirketidir. Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren Hurdacı Dükkanı, anında ödeme, geniş lojistik ağı ve yüksek fiyatla hurda alımı konularında fark yaratmaktadır. Özellikle endüstriyel atıkların toplama, nakliye ve geri dönüşümü konusunda uzmanlaşmış olan Hurdacı Dükkanı, sürdürülebilir bir gelecek için çalışmayı ilke edinmiştir.

Hurdacı Dükkanı, çalışanlarının deneyim ve bilgi birikimine dayalı olarak, müşterilerine en yüksek fiyatları sunmayı hedeflemektedir. Bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve etkili bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, anında ödeme yaparak müşterilerinin zamanını ve para kaybetmelerine engel olmayı amaçlamaktadır.

Hurdacı Dükkanı, geniş bir lojistik ağına sahiptir ve bu sayede Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle, müşterilerinin hurdalarını toplama, nakliye ve geri dönüşüm işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Sonuç olarak, Hurdacı Dükkanı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, anında ödeme, geniş lojistik ağı ve yüksek fiyatla hurda alımı konularında hizmet vermektedir. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan Hurdacı Dükkanı, Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Şirketimizin merkezi Gebze’de bulunmaktadır.

Sitemizin sağ alt kısmında bulunan iletişim butonundan bize ulaşarak hurdanızın cinsini ve yaklaşık miktarını belirtirseniz en iyi hurda fiyatını alarak hurdalarınızı kolayca elinizden çıkarabilirsiniz.

Hurdalarınızı fiziki olarak aldığımız an ödemeniz yapılır

Gebze ve çevre bölgelerden düşük miktardaki hurdaları alıyoruz. Ancak daha uzak bölgelerden hurda satmak istiyorsanız hurdanızın miktarı önemlidir. Bunun için sitemizin sağ alt kısmında bulunan iletişim butonlarından bize ulaşıp net bilgi alabilirsiniz.

Evet, şirketlerle de çalışıyoruz. Uzaklık fark etmeksizin bütün tonajlı hurdalarınızı kendi filomuzla gelip alıyor ve ödemenizi anında yapıyoruz.

Hayır böyle bir zorunluluk yoktur. İster bizi arayın gelip alalım isterseniz siz getirin.

Hurdalarınızı En İyi Fiyatla Satın

5/5 - (20 oy)